Mentos Pure Fresh Fresh Mint

Mentos Pure Fresh Fresh Mint Bag

Zbulo çamçakëzët Mentos Pure Fresh mente me ekstrakte të çajit jeshil dhe kënaqu me freskinë unike. Pa sheqer.

 • Energji 687kJ/165kcal
  Yndyrë 0 g
  nga të cilat njomet 0 g
  Karbohidrate 68 g
  të sheqerit 68 g
  Proteina 0,3 g
  Krip 0 g
 • Përberësit

  Përbërësit: ëmbëlsues (xylitol(E967), manitol, sorbitol,maltitol, shurup maltitoli,aspartame(E951), E950, E955), bazë gome, glicerine, dëndësues (E414, E466), aroma, acid citrik, E296, E334, ngjyrues (E171, carmine, E133), përzieres (soja leciti), ekstrakte të cajit jeshil (0.1%), E903, antioksidant(E320).