Mentos Pure Fresh Spearmint

Mentos Pure Fresh Spearmint Bag

Zbulo çamçakëzët Mentos Pure Fresh Spearmint me ekstrakte të çajit jeshil dhe kënaqu me freskinë unike. Pa sheqer.

 • Energji 685kJ/164kcal
  Yndyrë 0 g
  nga të cilat njomet 0 g
  Karbohidrate 68 g
  të sheqerit 68 g
  Proteina 0,3 g
  Krip 0 g
 • Përberësit

  Përbërësit: ëmbëlsues ( xylitol,sorbitol, manitol, shurup maltitol, aspartame, acesulfame K, sucralose, bazë gome, stabilizues (glicerol) aroma, dëndësues ( gome arabike, gome xanthan), ngjyrues (diokside titanium, curcumin, FCF), xhelatine, yndyre arre kokosi, konservues (soja lecitin), ekstrakt caji jeshil (0.1%), dylle carnauba, antioksidant (E321)