Mentos Rainbow

Zbulo shijen emocionuese të Mentos Rainbow, karamele të buta me shije shalqiri, luleshtrydhe, molle, portokalli, mjedre, qitro dhe boronice.

  • Përberësit

    Përbërësit: Sheqer, shurup glukoze, lëngje frutash (dredhëz, portokall,limon) (2%) vaj plot i hidrogjenizuar i kokosit, acid (acid citrik), niseshte, aromatizues, maltodekstirin, agjent fryrës (bazë çamçakëzi celuloze, bazë çamçakëzi arab), emuglatorë (estere sukrozë të acidave yndyrore), agjent shkëlqyes (dyll kanaruba, dyll bletësh), ngjyrosës (beta-karoten, panxhar i kuq).